۲۰ اشتباه آرایشی که ندانسته مرتکب می شوید

هر زنی می خواهد زیبا باشد! و بعضی از ما ساعت های بی شماری تلاش می کنیم تا بهترین آرایش را بکنیم، اما بسیاری از ما مرتکب اشتباهاتی در آرایش می شویم که حتی گمان نمی بریم این روشها همه اشتباه هستند! خود من چندین مورد از اینها را انجام می دادم.

زیبایی واقعا در چشم بیننده است و من واقعا معتقدم زمانی که ما اعتماد به نفس داریم و احساس خوبی از خودمان داریم زیباترین هستیم، بنابراین اگر بخشی از آرایشتان را دوست دارید، به همان روش عمل کنید، و برخی از این موارد ترجیحات شخصی من و نظرات خودم در مورد زیبایی اند.

اگر از این مطلب خوشتان آمد احتمالا لیست ۳۱ نکته و ترفندهای آرایش را که هیچ کس به شما نمی گوید، را هم خواهید پسندید. لطفا نظرات و سوالات خود را در انتهای با شیک فامبه اشتراک بگذارید (لینک نظرات را زیر این پست پیدا خواهید کرد).

  1. چگونگی استفاده از کانسیلر

ابتدا کدامیک را استفاده می کنید، کانسیلر یا فوندیشن؟ به نظر می رسد که این سوال بعضی بحث ها است، زیرا بعضی از محبوب ترین وبلاگ های زیبایی را خوانده ام که هر یک نظری متفاوت داشتند. من همیشه اول فوندیشن را به کار برده ام، در غیر این صورت به نظر می رسد که استفاده از کانسیلر برای پوشش دادن باعث پاک شدن فوندیشن می شود، بنابراین، تا زمانی که کانسیلر به خوبی ترکیب و پوشش دهد، هر کدام برای شما بهتر کار میکند را استفاد کنید! در این یادداشت، چند نکته ذکر خواهد شد که ممکن است شما با کانسیلر خود انجام نمی دهید:

  • استفاده بیش از حد در منطقه هدف. به جای استفاده لایه ای! یک مقدار کوچک را روی جوش خود بمالید، آن را خشک کنید، سپس لایه دیگری اعمال کنید. در صورت لزوم، لایه بندی را تکرار کنید برای کسب بهترین نتیجه، از پودر بین لایه ها استفاده کنید تا از پاک شدن آن جلوگیری شود.
  • استفاده از یک کانسیلر برای هر کار. اشتباه! هر رنگ کار خاصی دارد. کانسیلر با رنگ هلوئی برای حلقه های زیر چشم بهتر است زیرا سایه های آبی را محو می کند. کانسیلر سبز رنگ قرمزی (جوش و ضایعات) را از بین می برد. برای لایه اول از آن استفاده کنید و سپس با کانسیلری که با رنگ پوست شما منطبق است، کار را پایان دهید. کانسیلر های زرد رنگ برای عصر بروی پوست شما بسیار مناسب هستند (در مناطق بزرگتر).
  • استفاده نکردن از بسیاری از مزایای آن. کانسیلر فقط برای پوشش جوش ها و حلقه های زیر چشم نیست! من این نقاشی دستی را برای نشان دادن چگونگی استفاده از کانسیلر خودم انجام داده ام. امیدوارم کمکتان کند!

برای مطالعه بیشتر : نکته ای برای ریمل زدن مژه های پایین چشم

  1. استفاده از خط چشم با رنگ نامناسب

به استثنای افرادی که پوست تیره تر دارند، من فکر می کنم که خط چشم سیاه کمی نا مناسب است، و شاید بهتر باشد تنها برای شب استفاده شود. خط با تن رنگ قهوه ای روشن تا تیره به نظر می رسد بهترین راه حل برای پوستی با تن رنگ گندمگون است، به ویژه اگر شما موهای بلوند و چشم های سبز یا آبی دارید.

برای پلک پائین یک رنگ سبکتر و ظریفتر را انتخاب کنید. (در هر صورت) خط را در خطوط اشک خود نکشید و در عوض از یک مداد روشن در این ناحیه استفاده کنید تا چشمان شما بازتر شوند. همچنین برای اکثر خانمها بهتر است با خط چشمی تنها به اندازه ۳/۴ چشم بکشند. هیچ دلیلی برای کشیدن خط برای کل چشم وجود ندارد! این ظاهری طبیعی ندارد.

برای مطالعه بیشتر : با ریمل خشک شده چه کارکنیم؟

  1. خوابیدن به پهلو

این حاصل تجربه شخصی من است و اجازه دهید به شما بگویم، شوهرم به تلاش من برای جلوگیری از ایجاد خطوط خواب در چند ماه گذشته خیلی می خندید. من همیشه بروی پهلو یا دمر می خوابیدم (خیلی راحت!)، و روزی حدود یک ماه پیش، دیدم چین و چروک بر روی سینه ام ایجاد شده و چند ساعت طول کشید تا از بین برود. من متوجه شدم که این خطوط روزی دائمی خواهند شد. نـــــــه!!!

اول به این فکر کردم: “اجازه نخواهم داد ازین پس روی پشت خواهم خوابید” همچنین، از نوار محبوب جستجوی گوگل استفاده کردم تا ببینم آیا راه حل جایگزین دیگری وجود دارد یا خیر. اولین چیزی که پیدا کردم یک بالشتک ساده بود که دوست سینه نام داشت. بسیار ساده است! من بلافاصله یکی سفارش دادم، اطمینان داشتم که هرگز نباید نگران چروک شدن قفسه سینه باشم.

چیزی که در مورد این بالشتک کوچک وجود دارد آن است که در جای خود قرار نمی ماند مگر اینکه تاپی تنگ بپوشید تا آن را در هنگام خواب در جای خود نگه دارید. برای من مشکلی نبود، زیرا معمولا این چیزی است که من می پوشیدم. اما، متاسفانه ۱۰۰٪ کار نکرد. کمی موثر بود، اما من هنوز متوجه خطوط صبح روز بعد شده بودم (احتمالا بدلیل اینکه در جای مناسب نمی ماند)، بنابراین بدنبال راه حلی دیگر برای حل این معضل رفتم.

پیدایش کردم! پد سیلیکون، می توانید آن را بر روی قفسه سینه تان بگذارید و هر شب به رختخواب بروید. دارد جالب می شود! در واقع چند شب اول به خوبی کار می کرد، اما بعد از چند روز، چسبندگی خود را از دست می داد و باعث می شد تا اواسط شب، بیافتد. پس از آن تصمیم گرفتم که شاید استفاده از دوست سینه با پد سیلیکون برای محافظت در برابر چین و چروک مناسب باشد. با این کار شوهرم از خندیدن دست برداشت (چرا، مگر جذاب نیست ؟!). این اتفاق قبلا افتاده بود زمانی که من شروع به استفاده از پد ضد چین و چروک روی صورتم کرده بودم و او معتقد بود که من موضوع را زیادی جدی گرفته ام.

اوکی، خوب، من خواب بر روی پشت را امتحان کرده بودم. من نمی توانم با اضافه کردن این روش های شبانه برای بقیه عمرم زندگی کنم. شب اول من خیلی خوب نخوابیده بودم و همچنان چرخیده و به پهلو می خوابیدم، اما به سرعت راه حل ساده ای برای آن پیدا کردم، و هفته های گذشته به راحتی به پشت خوابیدم. در حقیقت، من اکنون به پشت خوابیدن را ترجیح می دهم!

برای شما که میخواهید خوابیدنتان را تعییر دهید، چند نکته در نظر بگیرید: یک بالش زیر زانوی خود بگذارید تا کمرتان را صاف نگه داشته و از غلطیدن در حین خواب جلوگیری کند. من متوجه شدم که به دلایلی خیلی راحت هستم. همچنین ممکن است نیاز به یک بالشتک دیگر داشته باشید. (می توانید یک بالش مخصوص خوابیدن به پشت بخرید)، اما فکر می کنم مهم است که بالشتان خیلی سفت نباشد. بالش من به حدی نرم است که هنگام خواب، دو طرف بالش کنار دو طرف صورت من قرار می گیرد.

در نظر داشته باشید ممکن است چند هفته یا بیشتر طول بکشد تا خوابیدن روی پشت برایتان راحت شود، اما اگر به هر دلیل خواب خوبی هنگام خوابیدن به پشت نداشته باشید، ممکن است ارزشش را نداشته باشد. کمبود خواب نیز باعث چروک شدن می شود! آنها اجتناب ناپذیر هستند، اما اگر من بتوانم ظهورشان را حتی فقط چند سال به تأخیر بیندازم، به هر کاری دست خواهم زد.

لینک کوتاه مطلب
2 دسامبر 2019 797 بدون نظر

نظرات


برچسب‌ها
Download Music Ali Yasini Ki Mesle Mane Download New Music Ahmad Solo Rade Tamas Download New Music Ali Hyper Download New Music Ali Hyper Cafe Download New Music Ali Hyper called Cafe Download New Music Ali Yasini Download New Song Ahmad Solo Download New Song Ahmad Solo called Rade Tamas Download New Song Ahmad Solo Rade Tamas Music Ahmad Solo Rade Tamas New Music Ahmad Solo Rade Tamas New Music Ali Hyper called Cafe آهنگ احمد سلو به نام رد تماس آهنگ علی هایپر به نام کافه آهنگ علی هایپر کافه دانلود آهنگ احمد سلو به نام رد تماس دانلود آهنگ احمد سلو رد تماس دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ علی هایپر به نام کافه دانلود آهنگ علی هایپر کافه دانلود رایگان فیلم ایرانی مغز های کوچک زنگ زده دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی مغز های کوچک زنگ زده دانلود رایگان فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده دانلود رایگان فیلم مغز های کوچک زنگ زده دانلود رایگان فیلم مغزهای کوچک زنگ زده دانلود رایگان مغز های کوچک زنگ زده دانلود فیلم دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم ایرانی جدید دانلود فیلم سینمایی ایرانی مغز های کوچک زنگ زده دانلود فیلم سینمایی جدید دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده دانلود فیلم مغز های کوچک زنگ زده دانلود فیلم مغز های کوچک زنگ زده بدون سانسور دانلود فیلم مغز های کوچک زنگ زده رایگان علی هایپر فیلم فیلم سینمایی فیلم سینمایی ایرانی فیلم سینمایی ایرانی جدید فیلم مغزهای کوچک زنگ زده متن آهنگ رد تماس احمد سلو متن آهنگ کی مثل منه علی یاسینی مغزهای کوچک زنگ زده پردیس موزیک
سایت شرط بندی بت اسپات